Dan |
Luka |
Dolazak |
Odlazak |
1 |
Amsterdam/Nizozemska |
- |
17:00 |
2 |
Plovidba |
- |
- |
3 |
Rosyth (Edinburgh)/Škotska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
08:00 |
18:00 |
4 |
Invergordon (Inverness)/Škotska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
08:00 |
18:00 |
5 |
Scrabster/Škotska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
08:00 |
18:00 |
6 |
Stornoway (Isle of Lewis)/Škotska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
08:00 |
17:00 |
7 |
Plovidba |
- |
- |
8 |
Dublin (Irska) |
08:00 |
23:00 |
9 |
Belfast/Južna Irska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
08:00 |
18:00 |
10 |
Killybegs/Donegal (Irska) |
08:00 |
17:00 |
11 |
Foynes/Limerick (Irska) |
08:00 |
18:00 |
12 |
Cobh/Cork (Irska) |
11:00 |
18:00 |
13 |
St. Peter port/Guernsey (Kanalski otoci) |
12:00 |
18:00 |
14 |
Plovidba |
- |
- |
15 |
Amsterdam (Nizozemska) |
07:00 |
- |